Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 9972

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 9980

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 9985

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 9991

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10001

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10006

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10033

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10040

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10070

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/patyremeis/domains/artizanai.lt/public_html/wp-content/themes/plutotheme/theme/plugin/advanced-customizer/less/less_php/Less.php on line 10077
Kavos prenumerata | Artizanai - šviežiai skrudinta itališka kava Kavos prenumerata | Artizanai - šviežiai skrudinta itališka kava

Kavos prenumerata

ROBUSTA

Nuo6,25€ už siuntą
Prenumeruoti
AUTENTIŠKAS ITALIŠKAS ESPRESAS.
Pamilusiems tradicinį itališką espresą – tirštą, stipraus skonio ir su tvirta putele.

ARABIKA

Nuo6,75€ už siuntą
Prenumeruoti
100 % ARABIKOS MIŠINIAI.
Mėgstantiems švelnesnę, harmoningą ir kvapnią kavą, kuriai naudojamos tik geriausios arabikos pupelės.

RŪŠINĖ

Nuo8,05€ už siuntą
Prenumeruoti
YPATINGA RŪŠINĖ KAVA.
Norintiems geriau pažinti kavos pasaulį ir kaskart mėgautis vis kitoje šalyje arba regione užauginta ypatinga rūšine kava.

ROBUSTA

 ROBUSTA plano kavos etiketė

ARABIKA

 ARABIKA plano kavos etiketė

RŪŠINĖ

Plano RŪŠINĖ kavos etiketė

Dažniausiai užduodami klausimai

„Artizanų“ kava

Kuo jūsų kava kitokia?

Jūsų puodeliuose garuojanti kava – itališkų tradicijų, rankų darbo šviežiai skrudinta kava iš rinktinių kavos pupelių. Specialiai jums kavą skrudina talentingiausi Italijos kavos meistrai – artizanai – beveik visi patenkantys į geriausių Italijos skrudintojų 25-uką (sąrašą sudarė tarptautinės lėto maisto organizacijos „Slow Food“ ekspertai, įvertinę daigiau nei 800 Italijoje veikiančių skrudintojų). Daugelis mūsų skrudintojų žalias kavos pupeles perka tiesiogiai iš augintojų, todėl jie puikiai pažįsta tiek kavos augintojus (paprastai maži šeimos ūkiai), tiek jų kavas, t. y. kokiomis sąlygomis kavamedžiai auga, koks šių metų derlius, kaip ir kada jis nuimtas, kaip pupelės apdorotos ir t. t.

Ar jūsų kava šviežia?

Mūsų kavos meistrai – artizanai – kavą paskrudina specialiai jums, todėl užsisakę kavos prenumeratos paslaugą, kaskart gausite tik šviežią kavą. Kava skaniausia ir kvapniausia išlieka maždaug 40 dienų.

Koks jūsų kavų skrudinimo lygis?

„Artizanai“ tiki, kad kiekvienam kavos pupelių derliui yra tik vienas idealiai tinkamas skrudinimo profilis, todėl mūsų kavos meistrai valandų valandas praleidžia laboratorijoje, ieškodami kiekvienai naujo derliaus kavai tinkamiausio skrudinimo profilio. Taigi natūralu, kad Kenijos pupelės bus šviesiau skrudintos nei, tarkim, Kolumbijos ar Indijos.

Kalbant labai abstrakčiai mums:
Šviesus skrudinimas reiškia šviesiai rudos spalvos kavos pupeles, ant kurių paviršiaus visai nėra aliejaus.
Vidutiniškai skrudintos kavos pupelės yra rudos, ant jų gali būti kavos aliejaus pėdsakų.
Tamsaus skrudinimo pupelės yra tamsiai rudos, blizgios, jų paviršius pasidengęs aliejumi.

Kas yra „Specialty“ kava?

Tai yra objektyvus kavos kokybės įvertinimas. Terminu „Specialty“ kava apibūdinamos aukščiausios kokybės žalios kavos pupelės, kurios neturi pirminių defektų, pupelės yra optimalaus dydžio ir tinkamai išdžiovintos, tarp jų nėra nevisiškai prinokusių arba pernokusių uogų. Iš tokių pupelių paruošta kava pasižymi išskirtiniais skoniais ir aromatais, kuriuos nulemia dirvožemis ir aplinkos sąlygos, kuriose auga kavamedžiai. Kad tam tikra kava galėtų būti vadinama „Specialty“ kava, jos įvertis pagal SCAA standartus turi būti ne mažesnis nei 80 (iš 100).

Ar mano kava bus sumalta?

Kava iš ką tik sumaltų pupelių yra skanesnė ir kvapnesnė, todėl, jei tik galite, rekomenduojame rinktis kavą pupelėmis, o kai ruošite kavą, jos susimalti tik tiek, kiek reikia vienam kartui. Suprantame, kad ne visi turi galimybę susimalti patys, todėl pupeles galime sumalti jūsų pasirinktam kavos ruošimo būdui.

Ar jūsų kavose yra robustos pupelių?

Prenumeratos plano „Robusta“ kavos mišiniuose yra robustos pupelių. Jų kiekis gali svyruoti nuo 10 iki 50 %. Aukščiausios kokybės Indijos ar Afrikos robustos pupelės espresui suteikia stiprumo (skonio ir kofeino prasme), tirštumo, subalansuoja rūgštelę, todėl toks kavos mišinys puikiai tinka kavai su pienu ruošti, o ryte suteikia taip reikiamo žvalumo.

Kodėl mano kava rūgšti?

Skirtingoms kavoms būdingas skirtingas rūgštumo lygis, o maloni rūgštelė yra vienas geros kavos požymių. Visgi, jei manote, kad jūsų kava per rūgšti, pabandykite: ilgiau ekstrahuoti (laikas, kai kavą veikia vanduo), dėti daugiau kavos, plikinti karštesniu vandeniu, smulkiau sumalti pupeles. Labai svarbu vienu metu keisti tik vieną kintamąjį!

Kodėl mano kava karti?

Skirtingoms kavoms būdingas skirtingas kartumo lygis ir tai yra normalu. Visgi, jei manote, kad jūsų kava per karti, pabandykite: trumpiau ekstrahuoti (trukmė, kurią kavą veikia vanduo), dėti mažiau kavos, plikinti vėsesniu vandeniu, stambiau sumalti pupeles. Labai svarbu vienu metu keisti tik vieną kintamąjį!

Kaip turėčiau laikyti jūsų kavą?

Atidarę kavą, ją laikykite hermetiškame inde arba pakuotėje vėsioje tamsioje vietoje (saulės apšviečiama arba virš viryklės pakabinta virtuvės spintelė nėra tinkamiausia vieta). Šaldytuve arba šaldiklyje kavos laikyti nerekomenduojame, nes kava gali sudrėkti, prisigerti pašalinių kvapų.

Ar jūs patys skrudinate kavą?

Patys kavos neskrudiname, bet dirbame su vienais geriausių mažųjų Italijos kavos meistrų, kurie kavą skrudina specialiai jums pagal mūsų užsakymą.


Pristatymas

Ar kavos prenumeratos siunta tilps į mano pašto dėžutę?

Mūsų kavos prenumeratos siuntos telpa į beveik visas standartines pašto dėžutes. Jeigu dvejojate, siūlome pasitikrinti. Mūsų siuntų matmenys yra 310x240x20 mm.

Atkreipiame dėmesį, kad pašto korespondencija pristatoma tik į tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes – sandarias, rakinamas, aiškiai ir suprantamai numeruotas, su įskaitomai užrašytu įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimu.

Kas pristatys kavos prenumeratos siuntą?

Jūsų kavos siuntą į  tvarkingą ir tinkamai įrengtą namų pašto dėžutę ar darbovietę nemokamai pristatys Lietuvos paštas. Jeigu neturite pašto dėžutės, ji netvarkinga arba manote, kad siunta į ją netilps, galite rinktis kavos prenumeratos siuntų pristatymą  kurjeriu (vienos siuntos pristatymo kaina – 3,5 EUR).

Kada gausiu kavos prenumeratos siuntą?

Pirmą kavos prenumeratos siuntą išsiunčiame per 24 valandas (darbo dienomis) nuo jūsų mokėjimo už prenumeratą gavimo dienos. Ateinančias kavos prenumeratos siuntas išsiunčiame pirmą kiekvieno mėnesio savaitę.

Kadangi pristatymo paslaugą teikia trečiosios šalys, o pristatymo trukmė priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo (paštu arba kurjeriu), tikslios pristatymo datos garantuoti negalime. Kad ir kaip būtų, kavos prenumeratos siuntas turėtumėte gauti iki mėnesio 10 d.

Prenumerata

Kodėl „Artizanai“ veikia prenumeratos principu?

Kava yra vienas dalykų, kuriam netikėtai pasibaigus, susierziname, nusiviliame, o kartais ir raudonuojame  prieš netikėtus svečius. Atrodytų, šios problemos lengva išvengti kavos atsargų sukaupus pusmečiui į priekį. Visgi kava skaniausia ir gardžiausiai kvepia, kai yra šviežia, todėl „Artizanai“ tokią ir siūlo. Kaskart iš mūsų gavę prenumeratos kavą būsite tikri, kad ji yra šviežia.

Nusipirkote kilogramą kavos pupelių, bet jau po poros savaičių norite išbandyti kažką naujo? Ką daryti su vos pradėta pakuote (o gal ir keliomis ankstesnėmis, kuriose kava spėjo išsikvėpti)? Jei ši situacija jums pažįstama, „Artizanų“ kavos prenumerata kaip tik jums! Mes padedame atrasti geriausias pasaulio kavas ir rūpinamės, kad reguliariai gautumėte tik tiek kavos (kuri kaskart bus kitokia), kiek išgeriate per kelias savaites.

Nenorime savo kavos prenumeratorių pririšti ar suvaržyti. Kava turi teikti tik malonumą ir džiaugsmą, todėl esate visiškai laisvi bet kada atsisakyti prenumeratos.

Kas pristatys kavos prenumeratos siuntą?

Jūsų kavos siuntą į  tvarkingą ir tinkamai įrengtą namų pašto dėžutę ar darbovietę nemokamai pristatys Lietuvos paštas. Jeigu neturite pašto dėžutės, ji netvarkinga arba manote, kad siunta į ją netilps, galite rinktis kavos prenumeratos siuntų pristatymą  kurjeriu (vienos siuntos pristatymo kaina – 3 EUR).

Kaip parenkate siūlomą kavą?

Kavos skrudintojus renkamės pagal daugybę kriterijų. Pirmiausia savęs klausiame, ar mums patiems patinka jų kava. Antra, ar jie gyvena savo kava – mums tai labai svarbu. Trečia, ar jų kava gaminama iš geriausių derlių kavos pupelių? Galiausiai, ar kavos skrudintojas gali pasiūlyti skirtingos kavos, kuri padėtų jums daugiau sužinoti apie skirtingoms pasaulio šalims ir kavos porūšiams būdingus skonius ir aromatus.

Kodėl kavos prenumeratos siuntoje yra 200 g kavos?

Norint pajusti tik šviežiai skrudintoje kavoje atsiskleidžiančius skonius ir aromatus, kavą reikėtų suvartoti per 30–40 dienų nuo skrudinimo. Iš mūsų atsiųsto pakelio išeina 15–20 puodelių kavos – tiek, kiek vidutiniškai išgeriama per dvi savaites. Be to, toks kiekis leidžia užtikrinti, kad mūsų siunta tilps į beveik visas standartines pašto dėžutes.

Kiek laiko galios mano kava?

Galiojimo terminą nurodo kavos skrudintojas. Paprastai jis yra 18 mėnesių, tačiau kavos pupelės geriausias skonio ir kvapo savybes išsaugo maždaug 40 dienų nuo skrudinimo, todėl tokia kava – skaniausia.

Ar kavos prenumeratos siunta tilps į mano pašto dėžutę?

Mūsų kavos prenumeratos siuntos telpa į beveik visas standartines pašto dėžutes. Jei visgi dvejojate, siūlome pasitikrinti. Mūsų siuntų matmenys yra 310x240x20 mm.

Atkreipiame dėmesį, kad pašto korespondencija pristatoma tik į tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes – sandarias, rakinamas, aiškiai ir suprantamai numeruotas, su įskaitomai užrašytu įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimu.

Kaip galiu apmokėti už savo kavos prenumeratą?

Šiuo metu už mūsų paslaugas galite atsiskaityti automatiškai suformuotu banko pavedimu tiesiogiai mūsų svetainėje ir paprastu banko pavedimu į mūsų banko sąskaitą. Netrukus planuojame pasiūlyti atsiskaitymus kredito kortele ir elektroninės sąskaitos paslaugą, kad jums nereikėtų nuolat rūpintis mūsų sąskaitų apmokėjimu.

Ar galiu atšaukti kavos prenumeratą?

Taip, bet kada! Mūsų kava turi teikti tik malonumą ir pasitenkinimą, todėl dedame visas pastangas, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis jaustumėtės laisvi, saugūs ir nevaržomi. Jeigu užsisakėte trijų, šešių arba dvylikos kavos siuntų prenumeratą ir ją norite nutraukti anksčiau laiko, tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros. Arba susisiekite su mumis el. paštu kava@artizanai.lt. Jums bus grąžinta neišnaudota sumokėtos sumos dalis, atėmus suteiktas nuolaidas. Jeigu prašymo atšaukti prenumeratą gavimo metu iš savo skrudintojų jau būsime užsakę ateinančio laikotarpio kavą, jos sumą taip pat minusuosime iš grąžinamos sumos ir šią kavą išsiųsime pagal numatytą grafiką.

Negavau kavos prenumeratos siuntos. Ką daryti?

Paprastai Lietuvos paštas siuntas į pašto dėžutę pristato per 1–4 darbo dienas, tačiau kartais pasitaiko (šventiniu žiemos laikotarpiu tai dažnai pasitaiko), kad pašto siuntą vėluojama pristatyti arba siunta pasimeta. Jeigu per 10 d. d. nuo siuntos išsiuntimo jos negavote ir pašto dėžutėje neradote pranešimo K11, informuojančio, kad siuntą reikia atsiimti pašte, susisiekite su mumis el. paštu prenumerata@artizanai.lt. Jeigu įvykdėte jums keliamus reikalavimus, nurodytus pardavimo sąlygose, nemokamai išsiųsime jums kitą kavos siuntą arba už negautą siuntą grąžinsime pinigus.

Kada gausiu kavos prenumeratos siuntą?

Pirmą kavos prenumeratos siuntą išsiunčiame per 24 valandas (darbo dienomis) nuo jūsų mokėjimo už prenumeratą gavimo dienos. Ateinančias kavos prenumeratos siuntas išsiunčiame pirmą kiekvieno mėnesio savaitę.

Kadangi pristatymo paslaugą teikia trečiosios šalys, o pristatymo trukmė priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo (paštu arba kurjeriu), tikslios pristatymo datos garantuoti negalime. Kad ir kaip būtų, kavos prenumeratos siuntas turėtumėte gauti iki mėnesio 10 d.

Kokioje pakuotėje pristatomos kavos prenumeratos siuntos?

Pakuotė, kurioje bus pristatoma kiekviena kavos prenumeratos siunta, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
Jeigu pasirinkote nemokamą pristatymą paštu, kava atkeliaus sandarioje, plonoje pakuotėje, pritaikytoje gaunamųjų laiškų dėžutėms. Paštu pristatomos kavos prenumeratos pakuotės pavyzdys.
Jeigu pasirinkote pristatymą kurjeriu, kava atkeliaus standartinėje sandarioje pakuotėje, įdėtoje į dailią dėžutę. Per kurjerį pristatomos kavos prenumeratos pakuotės pavyzdys.

Kuo skiriasi kavos prenumeratos planai?

„Artizanai“ siūlo tris prenumeratos planus, kad galėtumėte pasirinkti tai, kas labiausiai atitinka jūsų poreikius.

ROBUSTA – kavos mišiniai su robustos pupelėmis. Šį planą rekomenduojame tiems, kas mėgsta tradicinį itališką espresą – tirštą, stipraus skonio ir su tvirta putele.

ARABIKA – 100 % arabikos kavos mišiniai. Šį planą rekomenduojame tiems, kas nori mėgautis švelnesne, subalansuoto skonio ir aromato kava.

RŪŠINĖ – rūšinė specialty kategorijos kava. Šį planą rekomenduojame tiems, kas nori mėgautis išskirtinės kokybės kava ir apie ją žinoti viską – kokiame regione, aukštyje, ant kokių kavamedžių pupelės užaugo, kaip jos buvo apdorotos ir t. t. Kiekvieną kartą gausite vis kitame regione užaugintą kavą, tad ir jūsų puodelyje garuojančios kavos skonis bus vis kitoks.


Dovana

Kas yra kavos prenumeratos dovana?

Dovanodami kavos prenumeratą, dovanojate ne tik šviežią talentingiausių Italijos kavos meistrų kavą, bet ir malonią staigmeną – kaskart pristatoma vis itokia kava. Galite dovanoti 1, 3, 6 arba 12 siuntų ir nurodyti, kokiu adresu turi būti pristatytos kavos prenumeratos siuntos.

Kokie galimi prenumeratos dovanos variantai?

Šiuo metu galite patys sukurti kavos prenumeratos dovaną, parinkdami prenumeratos planą, kavos kiekį siuntoje, pupelių sumalimą ir prenumeratos trukmę (vienas, trys, šeši arba dvylika mėnesių). Mokėdami galėsite pasirinkti nemokamą pristatymą paštu į gaunamųjų laiškų dėžutę arba pristatymą kurjeriu (kainuoja papildomai) ir nurodyti, kokiu adresu turės būti pristatytos kavos prenumeratos siuntos.

Netrukus pasiūlysime galimybę padovanoti pasirinktos sumos dovanų kuponą. Kupono gavėjas pats pasirinks norimą prenumeratos planą, kavos kiekį siuntoje, pupelių sumalimą ir prenumeratos trukmę. Prieš mokėdamas jis turės įvesti kupono kodą ir jo sąskaita bus automatiškai sumažinta kupono suma.

Ar galiu atsisakyti prenumeratos dovanos?

Dovanojamos prenumeratos gali atsisakyti tik dovanos pirkėjas (ne dovanos gavėjas) per 14 dienų nuo jos užsakymo dienos.

Kokioje pakuotėje pristatomos kavos prenumeratos siuntos?

Pakuotė, kurioje bus pristatoma kiekviena kavos prenumeratos siunta, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
Jeigu pasirinkote nemokamą pristatymą paštu, kava atkeliaus sandarioje, plonoje pakuotėje, pritaikytoje gaunamųjų laiškų dėžutėms. Paštu pristatomos kavos prenumeratos pakuotės pavyzdys.
Jeigu pasirinkote pristatymą kurjeriu, kava atkeliaus standartinėje sandarioje pakuotėje, įdėtoje į dailią dėžutę. Per kurjerį pristatomos kavos prenumeratos pakuotės pavyzdys.

Sekite mus per Facebook'ą